fbpx
Close

Jūsu bērns var būt ģēnijs

Labākā izglītība bērniem Lieliski

Pierakstieties izmēģinājuma nodarbībai

Jūsu bērns var būt ģēnijs

Labākā izglītība bērniem Lieliski

Pierakstieties izmēģinājuma nodarbībai
Laipni lūgti Phonics Land

Mūsu centrā mēs piedāvājam angļu valodas apmācības bērniem un pusaudžiem ar unikālas metodikas Jolly Phonics palīdzību. Metodika izveidota Lielbritānijā pirms vairāk nekā 25 gadiem, kopš tā laika Jolly Phonics izmanto simtiem skolu visā pasaulē. Šīs metodikas fenomenālie rezultāti nodrošināja tai pasaulē efektīvākās titulu. Bērni, kas mācās ar Jolly Phonics palīdzību, ievērojami apsteidz savus vienaudžus – jau pēc dažām nodarbībām viņi sāk rakstīt un lasīt angliski! Rīgā ar Jolly Phonics metodikas palīdzību apmāca tikai sertificētie mūsu centra pasniedzēji.

Jūsu bērns raiti rakstīs un lasīs angļu valodā jau pēc pāris nodarbībām

Vēlaties, lai jūsu bērns raiti un brīvi lasa un raksta angļu valodā? Vēlaties, lai viņš iemīlētu angļu valodu un ar prieku apgūtu to? Vēlaties, lai problēmas skolā pazustu uz visiem laikiem un bērns viegli rakstītu diktatus? Tas viss ir iespējams rekord-īsos termiņos bērnu valodas studijā Phonics Land.

Šodien Rīgā darbojas desmitiem valodas studiju, bet tikai Phonics Land tiek izmantota unikāla britu apmācību metodika Jolly Phonics, kas ir atzīta par visefektīvāko pasaulē un tiek izmantota vairāk kā 100 valstīs.

Jolly Phonics ir pilnīgas angļu valodas lasīšanas un rakstīšanas apguves pamats. Tā ir multisensora lasīšanas un rakstīšanas apmācību metode bērniem. Apmācību process norisinās rotaļu formā un ir tik aizraujošs, ka bērni bez piepūles apgūst lasīšanas un pareizrakstības likumus.

Mūsu unikālā apmācību metodika ir vērsta uz katra bērna individuālo attīstību. Nelielas grupas pa 5-7 bērniem, īpaša programma un sertificēti pasniedzēji. Mūsu darba labākais apliecinājums – tie ir mūsu skolēni, kas jau pēc pāris nodarbībām nevēlas mūs pamest!

Mūsēja misija – dāvāt katram bērnam iespēju apgūt angļu valodu viegli un nepiespiesti. Bērniem ir jāsmejas pat apmācību laikā. Ar Jolly Phonics tas ir iespējams!

Ko sniedz agra valodu apguve pēc Jolly Phonics programmas?

  • Bērns sāk runāt brīvi un bez akcenta, kā arī raiti lasīt un rakstīt.
  • Tiek sekmēta labāka atmiņas attīstība, stimulēta personības attīstību.
  • Attīsta bērna uzmanību un domāšanu.
  • Sekmē vispārējo attīstību un labāku dzimtās valodas apguvi.

Bērni, kas nodarbojas pēc programmas Jolly Phonics, būtiski apsteidz savus vienaudžus – jau pēc pāris nodarbībām viņi sāk lasīt un rakstīt angliski! Pārliecinieties par to paši, pierakstoties uz bezmaksas nodarbību Phonics Land pa tālruni 26 531 552.

Mūsu klases

Jolly Phonics

Jolly Phonics sauc par revolucionāru angļu valodas pasniegšanas pieeju vairāk nekā četrdesmit valstīs. Simtiem skolu izmanto to kā angļu valodas pas…

Vecums: 5-7 Klases lielums: 8

Jolly Grammar

Kā strādā Jolly Grammar? Svarīgi mācīt galvenās gramatikas normas, tas palīdz bērniem paradīt dažādību rakstiski un uzlabot savu pareizrakstību…

Vecums: 8-12 Klases lielums: 8

Jolly Conversation

Super-Intensīvais kurss «Jolly Conversation» Neatkarīgie pētījumi liecina, ka labākais veids, kā mācīties un saprast jaunu valodu ir caur pilnīgu …

Vecums: 5+ Klases lielums: 8

Mūsu galereja

Mūsu blogs

Jaunākās ziņas un pasākumi mūsu skolā

Mūsu atsauksmes